Wystawcy

kliniki.pl

Kliniki.pl to innowacyjna platforma łącząca pacjentów z prywatnymi klinikami, gabinetami lekarskimi i kosmetycznymi oraz ośrodkami rehabilitacji. Obecnie umawiamy wizyty do ponad 1000 klinik, a nasi konsultanci odbierają lub przekierowują blisko 1 milion połączeń od pacjentów rocznie. Klinik.pl oferuje swoim klientom także najbardziej wiarygodny system oceniania placówek medycznych na polskim rynku – Kliniki.pl Rating Index. Link – https://www.kliniki.pl

Eurosoft

Firma EuroSoft Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1999 roku. Od początku istnienia zajmowała się dostarczaniem rozwiązań informatycznych, wspierających procesy biznesowe w różnych sektorach gospodarki. Oferujemy zaawansowane aplikacje, usługi serwisowe oraz sprzęt komputerowy. Stanowimy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią sprostać najtrudniejszym wymogom klientów. Budując nasze systemy uwzględniamy wszystkie uwagi i sugestie użytkowników- dlatego też są one w pełni kompletne, nowoczesne i intuicyjne w obsłudze.

Kancelaria Konrad Polewski

Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Polewskiego świadczy kompleksową pomoc prawną między innymi na rzecz podmiotów leczniczych oraz personelu medycznego. Problemy branży medycznej są nam znane nie tylko z książek. Atutem Kancelarii jest stała współpraca z dr n. med. i n. o zdr. Marleną Janiczek – Polewską, która udziela wiadomości specjalnych z zakresu medycyny. Ponadto bogate doświadczenie procesowe mec. Polewskiego gwarantuje również pełen profesjonalizm na sali sądowej.

Simpliteca - skuteczny marketing branżowy

Simpliteca.com to wyjątkowa firma. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, który od 10 lat aktywnie wspiera małe i średnie firmy we wzroście i rozwoju. Przez te lata wspomogliśmy swoją wiedzą i doświadczeniem setki podmiotów, które dziś funkcjonują jako monopoliści w swoim obszarze. Pracujemy zdalnie, nie mamy swojego biura. Mimo to, tworzymy świetną atmosferę, budujemy długoletnie relacje i działamy efektywniej niż wiele tradycyjnych agencji marketingowych. Jeśli tylko czujesz, że Twoja firma stoi w miejscu, wskaźniki wzrostu dawno przestały rosnąć, a konkurencja odbiera Ci kolejnych klientów – odezwij się. Na pewno pomożemy!

 
MJC Sp. z o. o. Wspieramy rozwój przedsiębiorstw

MJC od prawie 20 lat wspiera swoich klientów w pozyskiwaniu środków pomocowych z funduszy UE i nie tylko. W naszej pracy skupiamy się na prawidłowym rozpoznaniu potrzeb klientów oraz doborze najbardziej efektywnych rozwiązań, które gwarantują zachowanie trwałości projektów i uzyskanie z nich jak najwyższych efektów. Pomagamy naszym klientom nie tylko napisać wniosek o dofinansowanie. Zapewniamy kompleksową obsługę w całym projekcie. Wspieramy w przygotowaniu dokumentacji przetargowej, obsłudze zapytań i rozliczeniu przedsięwzięcia.
W ostatnich latach mocno koncentrujemy się na projektach z zakresu szeroko pojętej cyfryzacji administracji publicznej, podmiotów służby zdrowia i przedsiębiorstw. Jesteśmy autorami kilkudziesięciu projektów ramach Cyfrowej Gminy i Cyfrowego Podkarpackiego.
Zapewniamy naszym klientom regularną współpracę i aktualne informacje nt. źródeł finansowania, z której chętnie korzysta już prawie 1/3 gmin na Podkarpaciu. Więcej o nas na: www.mjc.com.pl

Kala

Jesteśmy producentem zapachów do wnętrz na bazie olejków zapachowych, odświeżaczy powietrza do użytku profesjonalnego oraz rozwiązań z dziedziny aromamarketingu. Od prawie 20 lat z pasją tworzymy zapachy do pomieszczeń, a długość naszego doświadczenia przekłada się na umiejętność dopasowania zapachu do charakteru niemal każdego miejsca. Śledzimy trendy i potrzeby Klientów i bezustannie rozwijamy naszą gamę zapachów. Naszymi partnerami są firmy perfumiarskie ze światowej stolicy perfum – Grasse we Francji! Kreując zapachy do pomieszczeń, dbamy przede wszystkim o ich trwałość, która w naszej branży jest uważana za wyznacznik jakości.Produkty, które tworzymy skierowane są do klientów profesjonalnych, m.in. hoteli i restauracji, obiektów sportowych, biurowców, klinik, salonów SPA oraz innych miejsc, w których przykłada się wagę do samopoczucia gości.

eldan

Producent odzieży medycznej i profesjonalnego obuwia. Uznana na rynku polska marka, z wypracowaną przez lata grupą wiernych klientów, którzy podkreślają trwałość i jakość produkowanej przez Eldan odzieży. Firma oferuje przede wszystkim uniformy dla lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego, ale docenia je także branża beauty. Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o wyzwaniach, przed jakimi stoją specjaliści w opiece zdrowotnej – odzież jest odporna na trudne warunki pracy i pranie w wysokich temperaturach, a także wygodna w noszeniu nawet przez długi czas. Eldan doskonale rozumie różnorodność potrzeb swoich klientów. Szeroka paleta dostępnych kolorów ułatwia dopasowanie się do identyfikacji wizualnej różnych placówek medycznych. W poszczególnych liniach produktów można znaleźć fasony bardziej nowoczesne, dopasowane do trendów, i bardziej klasyczne kroje. Ofertę dopełniają dodatki takie jak czepki medyczne oraz kolekcja obuwia. Cała produkcja odbywa się w Polsce.